از ارایه مشاوره تا اجرا پروژه ها

در کنار شما هستیم

در کنار شما هستیم

ما با بررسی سازمان ها، فرآیندهای اجرایی و نیازها را شناسایی می کنیم و پس از تحلیل ساختار، فرآیندهای عملیاتی را استاندارد و بهینه سازی می کنیم و نرم افزارهای سفارشی سازی شده مختص آن کسب و کار جهت انجام فرآیندها مستقر می گردد.

نرم افزارهای سفارشی

اعتقاد ما بر این است که امروزه بواسطه پیشرفت گسترده و سریع در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، بسته یا پکیج‌های نرم‌افزاری عمومی قادر به جوابگویی به نیازهای متنوع و پیشرفته کسب و کارها نمی‌باشند. از این رو، تیم ما طراحی و تولید نرم افزار به سفارش مشتری را در دستور کار خود قرار داده است. نرم افزارهای فوق بر اساس تحلیل و نیازسنجی دقیق و اختصاصی برای هر مشتری به صورت یکتا و براساس جدیدترین فناوری‌ها و مطابق با استانداردهای جهانی، طراحی و تولید می گردد. نرم افزارهای تحت وب سیلوانا قابلیت میزبانی در تمامی پلتفرم های ویندوز، لینوکس و مک را دارد و دسترسی آسان از طریق تمامی دستگاه های کامپیوتری، موبایل، تبلت به سیستم فراهم می گردد، لازم بذکر است که حفاظت از اطلاعات کاربران و داده های سازمانی امری مهم و ضروری است که در تمامی مراحل انجام پروژه های نرم افزاری و سخت افزاری ما با بررسی و تست های نفوذپذیری امنیت پروژه های خود را تضمین می کنیم.

اپلیکیشن موبایل

امروزه با گسترش روزافزون استفاده شهروندان از تلفن‌های همراه هوشمند، بسیاری از صاحبان کسب کار به ضرورت ورود به بازارهای نوین و شیوه‌های کسب و کار جدید و ارائه خدمات و محصولات خود بر روی بستر تلفن همراه پی برده‌اند. تولید نرم افزاهای تلفن همراه می‌تواند در راه اندازی کسب و کار جدید و یا استارت آپ ها زمینه های مختلفی مانند فروشگاه آنلاین، خبری و اطلاع رسانی، کتابخانه مجازی، حسابداری و … انجام گیرد.
دسترسی آسان، کاهش هزینه‌های ارائه خدمات، افزایش سود و گسترش دامنه و تنوع فعالیت‌های اقتصادی، صرفا بخشی از مزیت‌های استفاده از فناوری‌های مبتنی بر تلفن همراه در کسب و کار می‌‎یاشد. ما با داشتن متخصصان مجرب در زمینه طراحی و ساخت نرم‌افزار و اپلیکیشن‌های موبایل، به تمامی نیازهای شما در زمینه برنامه نویسی و تولید نرم افزارهای موبایل کمک خواهیم کرد.

طراحی وب سایت

امروزه وب سایت ستون  و شناسنامه یک کسب و کار است و داشتن یک وب سایت کارآمد بسیار اهمیت دارد و شایان ذکر است که وب سایت در تمام تکنیک‌ها و استراتژی‌های دیجیتال مارکتینگ نقش موثری داشته و به عنوان نقطه تماس مشتری عمل می‌کند. طراحی وب سایت تجاری و واکنش گرا به کاربران اینترنتی دید واضحی از محصولات، برند، ارزش‌های پیشنهادی منحصر به فرد و ارزش‌های اصلی یک کسب و کار ارایه می‌دهد. طبق آمار ۸۸ درصد از مصرف‌ کنندگان کالا و خدمات قبل از خرید یا بازدید از یک فروشگاه محلی، برای آن کالا یا خدمات جستجوی آنلاین انجام می‌دهند. بدون طراحی یک وب سایت حرفه ای، خریداران آنلاین نمی‌توانند به راحتی شما را ببینند و این منجر به افزایش نرخ پرش، برند ضعیف آنلاین و نرخ تبدیل کمتر خواهد شد.

شبکه های مخابراتی و کامپیوتری

شبكه‌ های كامپيوتری می‌بایست با توجه به شرايط هـر کسب و کار، طراحـی و اجرا گردد. در واقع طراحی و اجرای شبكه‌ های كامپيوتری زيرساخت‌های لازم را برای به اشتراك گذاشتن منابع در سازمان فـراهم مـی آورند؛ در صورتيكه اين زيرساختها به درستی طراحی نشوند و فاکتورهای مهمی همچون هدف از برپا سازی شبکه، انتظار کاربران، قابلیت ارتقا ، امنیت و سرعت و همچنین سرویس ها و خدماتی که قرار است بر پایه ی شبکه ارائه شود در نظر گرفته نشوند مشکلات بسیاری گریبان گیر مدیران و کار فرمایان در سازمان ها و شرکتها خواهد شد. سیلوانا تجارت نوین در کنار خدمات نرم افزاری زیرساخت های لازم جهت برقراری ارتباط های شبکه کامپیوتری (اکتیو و پسیو) و مخابراتی را ارایه می نماید.

چرا سیلوانا ؟

برخی از شرکت ها و سازمان هایی که سیلوانا را انتخاب کرده اند

سیلوانا همیشه در دسترس و کنار مشتریان خود می باشد، ما به واسطه ارتباط مداوم با مشتریان، در صورت نیاز نسبت به تحلیل کسب و کار مشتری اقدام و با ایجاد سرویس های ارزش افزوده فرآیندهای سازمانی را تسهیل می کنیم. مشاوره و ارایه راهکارهای مبتنی بر فناوری اطلاعات و تضمین کلیه خدمات از نقاط قوت این شرکت می باشد.

جهت ارایه راهکار و تسهیل نیازهای دیجیتالی

در کنار شما هستیم، با ما تماس بگیرید و کسب و کار خود را هوشمند کنید