درباره سیلوانا تجارت نوین

تیم ما را بشناسید و تصمیم بگیرید

تیم ما را بشناسید و تصمیم بگیرید

شرکت سیلوانا تجارت نوین از سال 1392 آغاز به فعالیت کرده است. این شرکت در زمینه مشاوره و اجرای پروژه های مبتنی بر فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیک در شاخه های نرم افزاری ، شبکه های کامپیوتری و مخابراتی، تامین و تجهیز زیر ساخت های شبکه های کامپیوتری و مخابراتی بدون واسطه فعالیت می نماید.

ما با اعتقاد بر اینکه نیروی انسانی اصلی ترین و مهمترین سرمایه ماندگار می باشد تلاش کنیم تا با ایجاد محیط کاری دوستانه و سالم در قالب یک تیم متخصص در زمینه فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیک از استعدادها و پتانسیل های جوانان خلاق وطن عزیزمان بهره مند شویم تا در جهت ارائه خدمات بهینه و کارآمد در شاخه های فناوری اطلاعات که منجر به تسهیل نیازهای دیجیتالی افراد، شرکت ها و سازمان ها در کشورمان می گردد گام برداشته و در این راستا با حفظ ارزش های مادی و معنوی مشتریان روند رشد پایداری را برای مجموعه خود به ارمغان آوریم.

ما برای ایجاد و حفظ روابط پایدار در کسب و کار به موارد ذیل معتقد هستیم :

  • كار تیمی
  • مشتری مداری
  • شایسته سالاری
  • خلاقیت و بهره وری
  • یادگیری و رشد پایدار مهارت های کارکنان

چرا سیلوانا ؟

برخی از شرکت ها و سازمان هایی که سیلوانا را انتخاب کرده اند

سیلوانا همیشه در دسترس و کنار مشتریان خود می باشد، ما به واسطه ارتباط مداوم با مشتریان، در صورت نیاز نسبت به تحلیل کسب و کار مشتری اقدام و با ایجاد سرویس های ارزش افزوده فرآیندهای سازمانی را تسهیل می کنیم. مشاوره و ارایه راهکارهای مبتنی بر فناوری اطلاعات و تضمین کلیه خدمات از نقاط قوت این شرکت می باشد.

جهت ارایه راهکار و تسهیل نیازهای دیجیتالی

در کنار شما هستیم، با ما تماس بگیرید و کسب و کار خود را هوشمند کنید