معرفی شرکت
این شرکت از بهار سال ۱۳۹۲ شمسی به شماره ثبت ۱۰۴۹۳ با مسئولیت محدود در زمینه فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیک فعالیت خود را آغاز نموده است.

حوزه فعالیت های ما
نصب و راه اندازی و تعمیر و نگهداری و پشتیبانی در زمینه تجهیزات رایانه ای و سیستم های الکترونیکی و مخابراتی و اتوماسیون های اداری و سیستم های بانکی و تجهیزات شبکه، خرید و فروش و نصب و راه اندازی کلیه خدمات فنی، سخت افزاری، نرم افزاری و شبکه های کامپیوتری و فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیک می باشد.

ماموریت :

در شرکت سیلوانا تجارت نوین، ماموریت ما این است که با اعتقاد بر اینکه نیروی انسانی اصلی ترین و مهمترین سرمایه ماندگار می باشد تلاش کنیم تا با ایجاد محیط کاری دوستانه و سالم در قالب یک تیم متخصص در زمینه فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیک بتوانیم از استعدادها و پتانسیل های جوانان خلاق وطن عزیزمان ایران بهره جویم تا در جهت ارائه خدمات بهینه و کارآمد در شاخه فناوری های الکترونیکی که منجر به تسهیل نیازهای دیجیتالی افراد، شرکت ها و سازمان ها در کشورمان می گردد بکوشیم.حفظ ارزش های مادی و معنوی مشتریان تضمین برای موفقیت ما در کسب و کار است.

محل فعالیت
محل فعالیت در جزیره زیبای کیش می باشد و شرکت سیلوانا تجارت نوین آمادگی خود را برای خدمت رسانی به هموطنان عزیز در سراسر ایران اعلام می دارد.