آخرین محصولات تولید شده

برای توسعه کسب و کار شما

برای توسعه کسب و کار شما

ما با بررسی سازمان ها، فرآیندهای اجرایی، نیازهای عمومی کسب و کارها را شناسایی می کنیم و پس از تحلیل ساختار، فرآیندهای عملیاتی را استاندارد و بهینه سازی می کنیم.

سیستم مدیریت مشتریان و فروش

امروزه با گسترش فضای رقابتی کسب و کارها و توسعه راهکارهای جذب مشتری و یا جلب رضایت آنان و همچنین افزایش فروش در سازمان، داشتن یا خرید نرم افزار CRM جامع جهت مدیریت ارتباط با مشتریان و سامان‌دهی خدمات، یکی از اصلی‌ترین اقداماتی است که مدیران مشاغل و کسب و کارهای مختلف باید به آن توجه ویژه‌ای داشته باشند. تا جایی که شاید بتوان گفت عدم استفاده از نرم‌افزار‌های مدیریت مشتریان، ممکن است در طی مدتی نه چندان طولانی فاصله‌ی زیادی بین شما و رقبای کاریتان ایجاد کند. البته این فاصله یک جاماندن از بازار خواهد بود و نتیجه آن حذف شما از بازار رقابتی خواهد بود.

افزایش درآمد کارشناسان 41%
افزایش دقت و پیشبینی 40%
افزایش رضایت مشتریان 77%
افزایش بهره‌وری 34%
افزایش سرعت فرایند‌های سازمانی 69%

سیستم پشتیبانی و ارتباط با مشتریان

سیستم پشتیبانی و ارتباط با مشتریان بسیار کارآمدتر از ایمیل است. به عنوان یک شرکت یا کسب و کار، شما می‌توانید از یک سیستم پشتیبانی و ارتباط با مشتریان مناسب، برای ساده و کارآمد کردن مراحل پشتیبانی مشتریان خود استفاده کنید. موفقیت یک کسب‌ وکار فقط با تعداد مشتریان جدیدی که جذب می‌کند تعیین نمی‌شود. مهم‌تر از همه این است که چه تعداد از آنها به نام تجاری شما وفادار بمانند. ماندگاری مشتری ابزاری برای افزایش سود است. محققان ادعا می‌کنند که جذب یک مشتری جدید ۴ تا ۱۰ برابر گران‌تر از حفظ یک مشتری قدیمی است. سیستم پشتیبانی و ارتباط با مشتریان با افزایش کیفیت پشتیبانی از مشتریان به کسب‌ وکارها در رسیدن به این هدف کمک می‌کند. زمانی که شما با کیفیت مطلوبی از مشتریان خود پشتیبانی می کنید، باعث افزایش سطح رضایت مشتریان خود خواهید شد.

افزایش دقت و پیشبینی 68%
افزایش رضایت مشتریان 85%
افزایش بهره‌وری 43%
افزایش سرعت فرایند‌های سازمانی 71%

چرا سیلوانا ؟

برخی از شرکت ها و سازمان هایی که سیلوانا را انتخاب کرده اند

سیلوانا همیشه در دسترس و کنار مشتریان خود می باشد، ما به واسطه ارتباط مداوم با مشتریان، در صورت نیاز نسبت به تحلیل کسب و کار مشتری اقدام و با ایجاد سرویس های ارزش افزوده فرآیندهای سازمانی را تسهیل می کنیم. مشاوره و ارایه راهکارهای مبتنی بر فناوری اطلاعات و تضمین کلیه خدمات از نقاط قوت این شرکت می باشد.

جهت ارایه راهکار و تسهیل نیازهای دیجیتالی

در کنار شما هستیم، با ما تماس بگیرید و کسب و کار خود را هوشمند کنید