نرم افزارهای ابری

برای توسعه کسب و کار شما

برای توسعه کسب و کار شما

با نرم افزارهای ابری سیلوانا نیازی به تامین سخت افزار و سرورهای پیشرفته ندارید، سیلوانا منابع سخت افزاری مورد نیاز را تامین و محصول نرم افزاری مختص کسب و کار شما را در اختیارتان قرار می دهد.

سیستم ارسال و دریافت پیامک سیلوانا

طبق آمارهای موجود، در حال حاضر استفاده از پیامك یكی از محبوب‌ترین سرویس های تلفن همراه در جهان است به طوری كه هم‌اكنون حدود 74 درصد از كاربران تلفن همراه، یعنی در حدود 2 میلیارد و 400 میلیون كاربر در نقاط مختلف جهان، از پیامك برای ارسال و دریافت پیغام‌های متنی خود استفاده می‌كنند.
بی‌شک نقش تلفن همراه، بعنوان یکی از ارکان اصلی ارتباطات در دنیای امروز غیرقابل انکار می باشد و سرویس پیامک محبوبترین و متداولترین سرویس تلفن همراه در سراسر جهان محسوب می‌گردد. این سرویس در میان مشتریان تلفن همراه بصورت گسترده مورد استفاده قرار می‌گیرد و سهم اثربخشی آن در استراتژی‌های سازمانی و بازاریابی با سرعت بالایی در حال افزایش است. با گذشت زمان سازمان ها و بنگاه های اقتصادی مزایای استفاده از پیامک را درک می‌نمایند و آن را بعنوان یک رسانه جدید در دایره ارتباطات خود وارد می‌کنند.

سامانه پیامکی سیلوانا با نمونه های مشابه داخلی و خارجی تفاوت های عمده ای دارد، که از جمله آنها می توان به مستقل بودن سیستم ، برقراری ارتباط با پروتکل های استاندارد مخابراتی (SMPP) ، برقراری ارتباط با هسته سیستم عامل جهت اجرای فرامین مدیریتی و حتی برقراری ارتباط با سایر سیستم عامل ها و برنامه های کاربردی موجود در سرور ها و شبکه های دیگر اشاره نمود. از دیگر تفاوت های این سیستم امکان برقراری ارتباط دو طرفه با تمامی سیستم های مدیریت محتوا ، حسابداری، مدیریت مشتری، مدیریت منابع انسانی، هات بیلینگ مخابرات و … است.

سیستم پشتیبانی و ارتباط با مشتریان

سیستم پشتیبانی و ارتباط با مشتریان بسیار کارآمدتر از ایمیل است. به عنوان یک شرکت یا کسب و کار، شما می‌توانید از یک سیستم پشتیبانی و ارتباط با مشتریان مناسب، برای ساده و کارآمد کردن مراحل پشتیبانی مشتریان خود استفاده کنید. موفقیت یک کسب‌ وکار فقط با تعداد مشتریان جدیدی که جذب می‌کند تعیین نمی‌شود. مهم‌تر از همه این است که چه تعداد از آنها به نام تجاری شما وفادار بمانند. ماندگاری مشتری ابزاری برای افزایش سود است. محققان ادعا می‌کنند که جذب یک مشتری جدید ۴ تا ۱۰ برابر گران‌تر از حفظ یک مشتری قدیمی است. سیستم پشتیبانی و ارتباط با مشتریان با افزایش کیفیت پشتیبانی از مشتریان به کسب‌ وکارها در رسیدن به این هدف کمک می‌کند. زمانی که شما با کیفیت مطلوبی از مشتریان خود پشتیبانی می کنید، باعث افزایش سطح رضایت مشتریان خود خواهید شد.

افزایش دقت و پیشبینی 68%
افزایش رضایت مشتریان 85%
افزایش بهره‌وری 43%
افزایش سرعت فرایند‌های سازمانی 71%

چرا سیلوانا ؟

برخی از شرکت ها و سازمان هایی که سیلوانا را انتخاب کرده اند

سیلوانا همیشه در دسترس و کنار مشتریان خود می باشد، ما به واسطه ارتباط مداوم با مشتریان، در صورت نیاز نسبت به تحلیل کسب و کار مشتری اقدام و با ایجاد سرویس های ارزش افزوده فرآیندهای سازمانی را تسهیل می کنیم. مشاوره و ارایه راهکارهای مبتنی بر فناوری اطلاعات و تضمین کلیه خدمات از نقاط قوت این شرکت می باشد.

جهت ارایه راهکار و تسهیل نیازهای دیجیتالی

در کنار شما هستیم، با ما تماس بگیرید و کسب و کار خود را هوشمند کنید